O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego startu koncentruję się na tym, żeby zapewniać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą mieli możliwość czerpać korzyści. Piszę, dlatego że lubię, ale i z tej przyczyny, że pragnę poprawiać osobisty warsztat – dlatego jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, a poniekąd krytykę rzecz jasna popratą argumentami).
Czytaj i wymieniaj się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto pragnie spędzić kilka miłych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie otacza. Oczywiście wszyscy mamy odmienny punkt widzenia oraz różne zapatrywania, dlatego zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad przekazaniem paru słów od siebie, nawet jeśli będą one krytyczne – dzięki tego typu komentarzom mogę się rozwijać.
Czy warto mnie obserwować? Polecam sprawdzić na start parę tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do głębszego poznawania bloga. Jest on całkiem rozbudowany, więc mam nadzieję, że każdy będzie mógł odkryć tu coś dla siebie!